האתר המוביל בישראל לעיצוב הבית - כל סוגי הפרגולות , מערכות ספא לגינה לחצר ולבית , סוככים ומגוון פתרונות פנים וחוץ

סוככים : סוכך פרגולות מערכות ג'קוזי , גגונים ומגוון פתרונות הצללה ועיצוב הבית לחוץ ופנים הבית

כל מה שרציתם לדעת על פרגולות

פרגולות הן מבנה גינתי נחשק מאוד בימינו. הפרגולה הפכה לסמל סטטוס – גינה ללא פרגולה היא איננה גינה. הפרגולה מצליחה לבצע שתי פעולות במקביל (לפחות) – הראשונה, שהיא אולי הפונקציה העיקרית שלשמה משמשת הפרגולה היא הצלה של האיזור שמתחתיה, מה שמאפשר ישיבה בנוחות ובנעימות מתחת לפרגולה. הפונקציה השנייה של הפרגולה, ולרבים היא לא פחות חשובה (אם לא יותר), היא המראה האסתטי של הפרגולה. לפיכך, פרגולות טובות באמת הן כאלה שיכולות לבצע את שתי הפונקציות הללו יחד.

תמונה של פרגולת אלומיניום - ניתן לבחור גוון צבע ממניפת צבעים

pergola picture

כיצד לדעת האם אתם זקוקים לפרגולה

אם גם לכם יש בחצר איזור בעל פוטנציאל להיות פינת ישיבה, בין אם מדובר במרפסת או בכל שטח אחר, ייתכן ובניית פרגולה מעליו תגרום לו לממש את הפוטנציאל. אנשים רבים בונים פרגולות סמוך לאחד מקירות הבית, כאשר הקיר מתפקד לתמיכה בפרגולה, ובכך ניתן לחסוך עמוד תמיכה, או אף כמה עמודי תמיכה. למרות זאת, ניתן לבנות פרגולה גם ללא התמיכה של אחד מקירות הבית, על ידי בניית עמודי תמיכה בצורה מספקת אשר תשאיר את הפרגולה חזקה ואיתנה.

תמונה של פרגולה תלויה - קורות עץ תלויים על קיר הבית


איזו פרגולה כדאי להזמין?

ישנם סוגים רבים של פרגולות בשוק. הנפוצות מבניהן הן מעץ, כמובן, ומאלומיניום. כמובן שלכל סוג פרגולה יש את היתרונות שלו – למשל, לעץ יש את הקסם שלו, הפרגולה העשויה מעץ עושה משהו מיוחד לחלק מהאנשים, שאוהבים מראה עתיק של עץ ישן ועבה. לעומת זאת, פרגולה שעשויה מאלומיניום טומנת בחובה יתרונות רבים – בין השאר מדובר על נוחות גבוהה מאוד בניקיון, בתחזוקה ובהתקנה. גם מבחינת המראה, ישנם אנשים רבים אשר יעדיפו את פרגולת האלומיניום, שיכולה להגיע במגוון של צבעים ועיצובים. אלמנט נוסף שמשחק לטובת הפרגולה העשויה מאלומיניום היא הפרגולה החשמלית, שאותה בלחיצת כפתור ניתן לפתוח ולסגור, פתרון נוח להדהים, אשר לא ניתן לחלום עליו כאשר מדובר על פרגולה העשויה מעץ.

מומלץ להיוועץ באנשי מקצוע

כשמדובר על פרגולה, כמו כל דבר אחר אותו אתם עומדים לרכוש, אנו ממליצים לכם להיעזר באנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים לפני קבלת ההחלטה שלכם.

תמונה של פרגולה עם גג למרפסת של הבית

תמונה של פרגולה ענקית - פרגולה תלויה עם גג מזכוכית


תמונה של פרגולה : פרגולות אלומיניום ופרגולות עץ , ברזל ובטון

תמונה של סוכך 

מה בתמונה? סוכך מרקיזה מתקפל

טיפים לבחירה נכונה של סוככים

כדאי לבחור סוכך למרפסת שמגן עליכם מפני השמש עם צל גדול . קחו בחשבון את משקל היריעה, כדאי לבחור כזאת שתעמוד בעומס איתני הטבע של החורף - רוחות וגשמים. תבחרו סוכך שגם יוסיף לעיצוב הבית החיצוני בהתאם לטעמכם האישי. בחרו מומחים שימדדו בקפידה את גודל המקום. התקנה מקצועית היא תנאי ראשון לשביעות רצונכם מהגג הנוסף של הבית.המבוקשים ביותר
יש כמה סוגי סוככים למרפסות פופולריים: סוככי זרועות, שניתן לפתוח ולסגור ידנית או חשמלית. הם בדרך כלל בנויים מאלומיניום עם ברגים וצירים מנירוסטה. סוככי מרקיזה הפכו בשנים האחרונות למאוד מבוקשים בעיקר למרפסות. אפשר למצוא מרקיזות בעיצובים שונים ובבדים בגוונים מרהיבים. מרקיזה היא לא רק סוכך למרפסת יפה, היא גם לא תחומה בצדדים, וללא ספק תשדרג את מראה הבית או הגינה. שמשיות הן הפתרון הכי פשוט וותיק לצל, והיתרון הברור הוא שאפשר למקם אותן בכל מקום שדורש צל.

מה בתמונה ? ג'קוזי לגינה

לקטלוג ג'קוזי לחצו >

פרגולות


פרגולה חשמלית שנפתחת ונסגרת וג'קוזי מקצועי בתערוכה בחו"לג'קוזי לגינה


סוככים או פרגולות – מצא את ההבדלים

סוככים ופרגולות הם למעשה סוגים שונים של פתרונות הצללה לבית או למשרד, אם כי סוככים הוא מונח גג הכולל בתוכו מגוון רחב יותר של פתרונות מאשר פרגולות. את מונח הפרגולה פגשנו מרביתנו באמצעות הפרגולה הקלאסית, עשויה קורות עץ עבות בגוון חום כהה עם סוכך רעפים משופע, בדרך כלל בצבע אדום. יחד עם זאת, עולם הפרגולות העדכני כולל שורה של פתרונות המשלבים עיצובים מודרניים יותר, חומרי גלם נוספים כמו אלומיניום, נירוסטה, זכוכית, בד או ברזנט ועוד. פתרונות אלה כוללים גם פתרונות ניידים שניתן לנייד על פני השטח, הן בצורה ידנית והן בצורה חשמלית.

תמונה של פרגולה

פרגולה תמונה

תמונה של סוכך

תמונה של סוכך

הפרגולה הקלאסית אל מול הסוכך הורסטילי

העניין הוא שככל שמתרחקים מהמודל הקלאסי של פרגולת העץ, ההגדרות הופכות להיות יותר ויותר מתאימות לקטגוריית הסוככים. סוככים היא כבר הקטגוריה הרחבה יותר של פתרונות הצללה המאפשרים לכם מגוון רחב יותר של שימושים ועיצובים, אם כי אנשים רבים עדיין מעדיפים לדבוק בעיצוב הכפרי הקלאסי של הפרגולה המקורית. אחד היתרונות המשמעותיים של סוככים באופן עקרוני הוא היכולת להתאים אותם בקלות לשטח הישיבה לאורך כל שעות האור.

התאמת הסוכך למיקום השמש

כידוע, השמש אינה קורנת על שטח הישיבה בגינה מאותה הזווית לאורך כל שעות האור, ובגלל תנועתה בשמים, גם הסוכך נדרש להיות בעל יכולת התאמה לתנועת השמש. בהתאם לכך, ניתן כיום למצוא סוככים שניתן לנייד על גבי מסילות הפרושות לאורך הגינה, כך שבכל רגע נתון ניתן להזיז את הסוכך למיקום המתאים ביותר. את הניוד הזה ניתן לבצע בצורה ידנית וניתן לבצע גם בצורה חשמלית.

עניין של העדפה אישית

בעוד שהפרגולה הקלאסית מגיעה בתצורה מקובעת עם שלד עץ וסככת רעפים, הרי שסוככים יכולים להגיע במגוון רחב של תצורות, חומרים ועיצובים, לרבות שימוש בבדי הצללה, ברזנטים, קירוי פלסטי או מתכתי, קירוי זכוכית כהה, שלד אלומיניום, נירוסטה או עץ, או כל שילוב אחר במגוון צבעים ומרקמים. אין פה טוב יותר או פחות, ואין פה נכון יותר או פחות, והכל עניין של העדפה אישית והתאמה של הפתרון לצרכים שלכם.

פרגולה
פרגולה
ג'קוזי עם פרגולת אלומיניום
ג'קוזי עם פרגולת אלומיניום
חובה לראות!!
חובה לראות!!
פרגולת אלומיניום עם גג סולארי .
סוככים : פתרון הצללה
סוככים : פתרון הצללה
מעוניינים בפתרון הצללה שימנע מכם שמש ישירה וישמש גם כפתרון עיצובי לבית שלכם? סוכך למרפסת או לחלון הממוקם מעליו מונע סנוור, מונע שמש ישירה ומאפשר לכם להתמקם מול החלון ביעילות ובנוחות ללא חשש למפגעי שמש. בנוסף, ישנם סוככי חלון מעוצבים ביותר אשר יותאמו לעיצוב הבית שלכ
מתקין סוככים מומלץ
מתקין סוככים מומלץ
התקנת סוככים היא פתרון פנטסטי להגנה על חלל, אם מפני השמש ואם מפני גשם. מדובר בפתרון לא יקר, אסתטי ונוח, אשר מאפשר לכל בית או עסק, לשדרג כל שטח או מתחם בקלות. עכשיו כל שנותר לכם הוא לבדוק כיצד בוחרים מתקין סוככים מומלץ- כל הטיפים במאמר שלפניכם. פתרון יעיל ומבחר של סגנונות הצללה בקיץ? הגנה מפני רוחות וגשם בחורף? סוככים הם פתרון יעיל וחסכוני! בין אם מדובר בחצר של בית פרטי ובין אם בעסק כמו בית קפה או מסעדה, התקנת סוככים מאפשרת לכם ליהנות מהשטח שלכם בצורה האופטימאלית. לרשותכם מגוון של סוככים: זמניים או קבועים, פשוטים או מעוצבים, חשמליים או ידניים והרשימה עוד מתארכת. עכשיו כל מה שצריך הוא למצוא מתקין סוככים מומלץ אשר יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר: במקצועיות מלאה, תוך מתן שירות טוב ומחיר אטרקטיבי.
איך בוחרים מתקין סוככים מומלץ ?
איך בוחרים מתקין סוככים מומלץ ?
קיבלתם החלטה לרכוש סוככים לבית או לעסק? על מנת שתהיו מרוצים מן התוצאה, חשוב לבחור מתקין סוככים מומלץ. כמובן שדרך המלך היא לקבל המלצה על בעל מקצוע מבן משפחה או חבר, אך בהעדר המלצה שכזו, להלן מספר פרמטרים מקצועיים אשר יסייעו לכם לוודא כי אתם בידיים טובות: 1. התאמה אישית ללקוח: מתקין סוככים מומלץ אינו ממהר לסגור עסקה, אלא לומד את צרכי הלקוח בצורה יסודית ורק אז מציע לו את הסוכך המתאים. על כן, שימו לב כי המתקין אליו פניתם אכן מברר עמכם מה בדיוק אתם צריכים -באיזה גודל שטח מדובר, האם יש לכם צורך בסוכך עונתי או קבוע, מה גובה התקציב שלכם, הסגנון המבוקש וכיו"ב. 2. בטיחות ועמידות: אין ספק בכך כי בטיחות ועמידות הם הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת סוככים. על כן, בבואכם לבחור מתקין סוככים מומלץ וודאו כי הוא מקפיד לעבוד עם סוככים בטוחים ועמידים בלבד, אשר תוכלו ליהנות מהם לאורך שנים. 3. שירות מלא: מתקין סוככים מומלץ יעניק לכם שירות מלא, הכולל ייעוץ בבחירת הסוככים, התקנה וכן יציע שירות של אחזקה שוטפת לסוכך. כך, שאם יעלה צורך בתיקונים כלשהם בעתיד, יהיה לכם אל מי לפנות.
פתרון הצללה לגני משחקים ואירועים
פתרון הצללה לגני משחקים ואירועים
יצאנו לבדוק את פתרונות ההצללה המגניבים ומה חדש בתחום ההצללה לגני ילדים פארק משחקים ואפילו גינות ומסעדות וחזרנו עם המון מידע
הצללה למרפסות בבניין מגורים המקבל שמש ברוב היום : אם יש לכם צד של שמש חזקה ואתם רוצים להנות מהמרפסת
הצללה למרפסות בבניין מגורים המקבל שמש ברוב היום : אם יש לכם צד של שמש חזקה ואתם רוצים להנות מהמרפסת
הצללה למסעדה : מגוון פתרונות הצללה לבתי קפה ומסעדות
הצללה למסעדה : מגוון פתרונות הצללה לבתי קפה ומסעדות
תמונת של סוככים למרפסות: מחפשים סוכך לגינה? סוכך למרפסת? יש לכם עסק ויש שמש ישירה ואתם חייבים הצללה?
תמונת של סוככים למרפסות: מחפשים סוכך לגינה? סוכך למרפסת? יש לכם עסק ויש שמש ישירה ואתם חייבים הצללה?
באתר תוכלו למצוא מגוון פתרונות הצללה של סוככים למרפסות ומרקיזות
סוכך למרפסת
סוכך למרפסת
מדוע צריך סוכך למרפסת? כל אחד רוצה שתהיה לו מרפסת. אבל כאשר כבר יש לנו מרפסת, אנחנו הרבה פעמים מוצאים עצמנו מותירים אותה ללא שימוש. הסיבה העיקרית לכך היא מזג האוויר הלא נוח. עונות המעבר בארץ קצרות מדי, ורוב הזמן חם מדי או קר וגשום מדי מכדי לשבת במרפסת, למרות שהישיבה במרפסת יכולה להסב הנאה ורוגע. חבל לפספס את החלל הזה, שגם ככה נמצא בבית, רק בגלל קשיי מזג האוויר. הפתרון לכך הוא סוכך למרפסת, אשר יכול לכסות כל גודל של מרפסת ולספק לה בידוד חלקי או מלא מפני הסביבה. התקנת הסוככים, בניגוד למה שניתן היה לחשוב, היא פשוטה מאוד, ולא מאוד יקרה ביחס לתמורה שהם עשויים לתת.
סוגים שונים של סוככים למרפסת
סוגים שונים של סוככים למרפסת
קיימים מספר סוגים שונים של סוככים למרפסת, מהם ניתן לבחור את הסוכך המתאים לנו ביותר. ישנם סוככים קבועים, אשר עושיים מחומר קשיח כגון מוטות אלומיניום וזכוכית. סוככים אלה מתאימים לאיטום מוחלט של המרפסת, והפיכתה למעין חדר פנימי נוסף.
תמונות של סוככים לחלון
תמונות של סוככים לחלון
סוככים נפתחים
סוככים נפתחים
סוג נוסף של סוככים למרפסת הוא סוככים נפתחים כגון סוככי זרועות. סוככי זרועות מבוססים על זרועות, שגם הן עשויות בדרך כלל מאלומיניום, ומבד הנפרס ביניהן. סוככי זרועות מאפשרים גמישות רבה, שכן ניתן לשלוט על מידת פתיחתם. עם זאת, סוג זה של סוככים אינו מתאים כאשר מדובר במרפסת החשופה לתנאי מזג אוויר קשים יחסית, שכן הם אינם עמידים בסופות חזקות מאוד. סוככי זרועות מתאימים לשטחים לא גדולים. אם המרפסת גדולה מאוד, ניתן לעשות שימוש בסוכך זרועות כפול. אם המרפסת נמצאת באזור הנוטה לצבור הרבה מאוד אבק, ניתן לעשות שימוש בסכך זרועות קסטה- סוכך זרועות אשר יכול להיסגר אל תוך "בית" סגור- קופסא אטומה ודקה המכונה קסטה.
מה לוקחים בחשבון לפני שמתקינים סוכך
מה לוקחים בחשבון לפני שמתקינים סוכך
קריטריונים נוספים שצריך לקחת בחשבון בעת בחירת סוכך למרפסת, כוללים את עיצוב הסוכך לעומת העיצוב הכללי של הבניין או סוככים אחרים שהתקינו שאר הדיירים בבניין, הכיוון אליו פונה המרפסת, מטרת הקמת הסוכך (הגנה משמש או הגנה מפני גשם, סופות ורוחות חזקות) ועוד.
איך בוחרים את הסוכך את המתאים לכם?
איך בוחרים את הסוכך את המתאים לכם?
בין אם זה קניית סוכך לחלון או סוככים למרפסות מלווה בהתייעצות עם החברה המשווקת והמתקינה את הסוככים. החברה נותנת גם ייעוץ בתחום העיצוב וגם בתחום האספקה וההתקנה בבית הלקוח או במשרדו. כאשר אנו מבקשים לרכוש סוכך למרפסת יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים חשובים אשר יובאו בפסקאות הבאות. הפרמטרים הללו מעידים על טיבו של הסוכך ועל מידת ההתאמה שלו לכל לקוח.
הגנה מקרני שמש ישירה
הגנה מקרני שמש ישירה
תכונה אשר אינה נחלת כל הסוככים למרפסות. מדובר בסוכך אשר בקצה המרוחק מן החלון, זה שנמצא באוויר יורד פס בד אנכי המסתיר במישרין את השמש. עובי פס הבד מלמעלה למטה כ 5-10 ס"מ בממוצע. באמצעות תכונה זו גם אתם נהנים מאי חשיפה לשמש, ומהצללה גם בחום של מעל 30 מעלות צלזיוס.
סוכך מגולגל
סוכך מגולגל
סוכך אשר ניתן לגלגל בעתות החורף או מתי שאין שמש בקרבתו. חלק מהסוככים למרפסות הללו ידניים וחלקם נמכרים בגרסה אלקטרונית. היתרון של הסוכך המגולגל מתבטא בכך שהוא מאפשר לכם לשמור עליו מפני מפגעי רוח וגשם, אך על פי שבסוככים למרפסות הקבועים המיוצרים כיום אין חשש למפגע. בסיס הסוכך למרפסת עשוי מברזל והבד צמוד אליו עם מנגנונים מתוחכמים למדי אשר מונעים את קריעתו או התנתקותו מהברזל.
סוכך למרפסת בעיצובים מיוחדים
סוכך למרפסת בעיצובים מיוחדים
ניתן לרכוש סוככים למרפסות בשלל עיצובים לפי בחירת הלקוח. עיון בקטלוג החנות יכול להראות כי ניתן לעצב בשלל דרכים את סביבת החלון שלכם באמצעותם. התאמת מראה הסוכך למראה סביבתו של חלון המשרד או הבית חשובה, וייעוץ בנושא ניתן על ידי החברה המספקת את הסוכך למרפסת ומתקינה אותם. ייעוץ ניתן לקבל על ידי הגעה לחנות או יצירת קשר טלפוני איתה בטרם הביקור הפרונטלי לצורך הזמנת הסוכך.
סוככים בזול
סוככים בזול
כאשר אנחנו חיים במדינה כמו ישראל, בה לקיץ ולשמש הקופחת תפקיד מרכזי ומשמעותי בחיינו, כל בית אשר יש לו חצר, חייב על מנת להנות מהישיבה בחוץ, סוכך אשר ידאג לצל, בשעות החמות של היום. הרי מה הכיף בבית עם חצר, אם אנחנו יושבים כל היום בפנים במגזן, כיוון שבלתי אפשרי לשבת בחוץ ולהנות ממזג האוויר החם, אם השמש יוקדת לנו על הראש? באמצעות מגוון סוככים בזול, תוכלו למצוא בדיוק את הפתרון, אשר יספק לכם הגנה מקרני השמש ויאפשר לכם לשבת בחוץ בכיף שלכם. למה סוככים זה הפתרון המושלם? כיוון שסוסכים כיום, הם הפתרון הברור ביותר להצללה מפני השמש. כאשר יש לכם סוכך מעל ראשכם, תוכלו להנות מהחצר שלכם! הסוככים עשויים מחומרים איכותיים ביותר, הם בעלי זרועות אשר לא מחלידות, כיוון שהן בנויות מאלומיניום. הסוככים ניתנים לשליטה מירבית שלכם, ע"י פתיחה בין אם מלאה או חלקית, דבר אשר יאפשר לכם לשלוט במידת ההצללה הרצויה לכם. מעבר להיותם פתרון מושלם לחצר, הסוככים יכולים, להוות את הפתרון אותו אתם מחפשים, גם במידה ויש לכם דירת גג או מרפסת שמש. במידה ואינכם רוצים ביום מסויים להשתמש בסוכך, אתם בהחלט יכולים לקפל אותו, מה שיתן לכם מראה נקי יותר ומינימלסטי, שכן כאשר הוא מקופל הסוכך לא תופס את תשומת הלב. ברוב המקרים ובניגוד לאופציות אחרות, של הגנה מפני קרני השמש, סוככים אינם דורשים בירוקרטיה מיותרת וכן אישורים מיוחדים מהעירייה. בכך הם מספקים לנו, פתרון מהיר יותר להרכבה. באמצעות מגוון רחב של סוככים בזול, אפשרויות הבחירה שלכם רחבה ביותר. תוכלו להתאים את גודל הסוכך, הצבע שלו והמבנה שלו, כך שישתלב לכם בצורה המתאימה ביותר, לאיזור אותו אתם רוצים לקרר יותר. סוגים שונים של סוככים: לסוככים יש שלל אופציות מהם ניתן לבחור. כמובן שהכל צריך להיות מתוכנן מראש, למבנה האיזור בו תרצו להשתמש. דוגמאות אפשריות לסוככים: סוככי זרועות, סוככי חלון, סוככי מסילות וכבלים, ואף סוככים קבועים, אשר יכולים להגן עליכם גם במקרה של קיץ וגם במקרים של חורף וגשם. כמו שאתם רואים האופציות מגוונות מאוד. כל מה שנותר הוא רק לבחור.
השפעת תנועת השמש על היקף הצל
השפעת תנועת השמש על היקף הצל
כך למשל, תנועת השמש יכולה לגרום לכך שבשעה מסויימת השטח הפיזי עצמו יהיה מוצל באופן מלא, ובשעה אחרת הוא לא יזכה אפילו לטיפה של צל, על אף שהסוכך שמעליו שווה לו בשטחו. על כן, כאשר אתם בוחרים סוככים לגינה או למרפסת, אתם רוצים לקחת בחשבון את תנועת השמש ולבחור את הסוכך המתאים. זה הוא כאמור פרמטר חשוב שיש לשים אליו לב, אך ישנם פרמטרים נוספים שצריך לקחת בחשבון. פרמטרים אלה כוללים אלמנטים כמו משטר הרוחות באזור, הצורך שלכם בתנועת אוויר וכדומה. שמירה על תנועת אוויר בשטח המוצל סוכך גדול מדי ואטום מדי עשוי להעניק לכם הצללה מלאה על כל השטח בכל שעות היום, אבל הוא גם עלול לחסום את תנועת האוויר ולהוביל לכך שהישיבה מתחת לסוכך תהיה מחניקה למדי. התקנת סוכך מושפעת גם מאוד ממשטר הרוחות באזור, כך שאם אתם גרים באזור בו ישנן רוחות חזקות, אתם רוצים להימנע מהתקנת סוככים שעלולים להפוך למפרשים קולטי רוח. קבלו ייעוץ מקצועי במקום בו אתם קונים את הסוכך מן הסתם, הדרך הטובה והיעילה ביותר הן לבחור את הסוכך והן להתקין אותו, היא באמצעות סיוע של איש מקצוע. לא מדובר בשכירת איש מקצוע חיצוני וביצוע פרויקט שלם, אלא פשוט שיחה יסודית עם איש המקצוע בחנויות בהן אתם בוחנים את הפתרונות האפשריים, העלאת כל הנושאים המטרידים אתכם, לרבות המאפיינים הרלוונטיים, וקבלת הייעוץ המקצועי הנדרש שיסייע לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.
כיצד לבחור סוככים לגינה?
כיצד לבחור סוככים לגינה?
אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת כל סוג של פתרון הצללה הוא השטח שאותו אתם רוצים להצל, והזווית ממנה מגיעות קרני השמש. אנשים רבים טועים לחשוב שכל מה שהם צריכים לעשות הוא להציב סוכך מעל הפינה שאותה הם רוצים להצל בזה נגמר העניין, אלא שבפועל שטח ההצלה יכול להיות כפול ומשולש ביחס לשטח הפיזי עצמו, וזאת בגלל תנועת השמש בשמים. ישנם מקרים בהם השפעת תנועת השמש היא מועטה יחסית, ובמקרים אחרים מדובר על השפעה של ממש.
פרגולות אלומיניום למרפסת
פרגולות אלומיניום למרפסת
המרפסת שלנו היא מקום מעניין מאוד, שלא כמו חדרים רגילים המרפסת משמשת אותנו גם כבודדים, וגם בין חברים. אם קמנו ביום שבת יפה ורצינו לשתות קפה – נבצע זאת במרפסת. אם בא לנו להזמין חברים לארוחה קלילה או דשנה, נוכל לעשות זאת במרפסת שכן מקום זה אם כך משמש אותנו למספר רב של פעילויות, מה גם שהוא נמצא מחוץ לגבולות הבית עצמו, אך בו בזמן משמש אותנו כחלק בלתי נפרד ממנו. כדי להגדיל את ההנאה במרפסת מומלץ לבנות פרגולה אלומיניום למרפסת
סוככים משדרגים את חלון הראווה
סוככים משדרגים את חלון הראווה
סוככים יכולים להשלים את עיצוב חלון הראווה ולהפוך אותו לבולט יותר. מלבד שימוש הסוככים כאמצעי הצללה במרפסות, הסוככים סוככים שיהפכו את חלון הראווה שלכם לאפקטיבי יותר אתם מנהלים עסק וחלון הראווה הוא חלק חשוב ביותר מהעסק שלכם? אם כך, כדאי שתדאגו שאפשר יהיה להתרשם מחלון הראווה בכל מקום ובכל עת. הרבה פעמים הבעיה היא שהשמש מגיעה בצורה ישירה מידי, ואז קורים מספר דברים: הראשון זה שהשמש עלולה להרוס את חלון הראווה עצמו ואת המוצרים שעומדים בו, והשני, זה שאנשים לא באמת יעצרו להתרשם ממנו כי זו פשוט נקודה ברחוב שמאוד חם בה. אם כך, אתם בוודאי שואלים מה תוכלו לעשות ואיך כן תוכלו לנצל את חלון הראווה בצורה הטובה ביותר, והתשובה לכך היא שהגיע הזמן להתקין סוכך שיגן על החלון ושיהפוך את המקום לעוד יותר נעים, מרשים ויעיל עבור העסק. שימו לב איזה סוכך אתם קונים בתחום הסוככים שיכולים להתאים לעסקים ולחלונות ראווה ניתן לראות שיש היום הרבה מאוד אפשרויות, כך שאתם בהחלט צודקים אם החלטתם שאתם רוצים להקדיש זמן ותשומת לב לבחירת הסוכך שלכם. ראשית, אתם צריכים להחליט האם אתם מעדיפים סוכך מתקפל או קבוע, ושנית, כדאי שתבדקו כמה הוא שוקל, ממה הוא עשוי והאם הוא מספיק איכותי. אין כל טעם לקנות היום סוככים שאחרי כמה חודשים לא יעלם להם הצבע או שהם יקרסו בגלל ברד חזק או גשם בלתי פוסק, כי למעשה זו תהייה הוצאה כלכלית מיותרת. לכן צריך להיות לכם ברור כבר מהרגע הראשון שעל האיכות אתם לא מתפשרים, כי האיכות זה הדבר החשוב ביותר שצריך לשים לב אליו בקניית סוככים. קנו מהטובים ביותר אם אתם מחפשים את המקום שבו תוכלו לראות מגוון אדיר של סוככים ושבו תוכלו גם לקבל ייעוץ מקצועי, אז כדאי שתדעו שהגעתם לכתובת הטובה ביותר לכך. אצלנו בחברת ס.פ.ה תוכלו ליהנות משירות מוביל בכל מה שקשור לסוככים ולפרגולות, כי לנו יש את הניסיון הדרוש כדי להמליץ לכם על הסוכך שיהפוך את חלון הראווה שלכם לעוד יותר יפה. אנחנו עוסקים בתחום הזה מזה שנים רבות וכל אחד ואחד מאנשי המקצוע שלנו זמין עבורכם בכל עת, כך שאתם מוזמנים ליצור עימנו קשר.
שמשיות מעוצבות
שמשיות מעוצבות
איזה צבע מתאים לכם ?
איזה צבע מתאים לכם ?
הגנה על דק למרפסת מפני החורף
הגנה על דק למרפסת מפני החורף
כשהעלים מתחילים לשנות את הגוונים, אתה נוטה למצוא את עצמך מתרפק במשך שעות של הנאה על הדק במרפסת. בעוד שהתכנסויות בעונות חמות, לצליית ארוחות "על האש" הן בילוי חביב, השילוב של תנועת אנשים, מזון נשפך ומזג אוויר יכול לתת את אותותיו על כל דק. לפני שהצינה באוויר הופכת למזג אוויר חורפי, יש לנקות את הדק ולהגן עליו כדי להכינו לתקופת החורף. בעלי בתים חכמים מכירים בכך ששינויים עונתיים עלולים להמיט הרס על הדק במרפסת אלא אם כן מתחזקים אותו היטב. אך עם מספר צעדים פשוטים, ניתן לסייע לדק לשרוד כל מזג אוויר וכל נזק. מאמר זה מספק טיפים לטיפול בדק השומרים עליו ומשמרים את יופיו. ניקיון יסודי של דק למרפסת כתמי לכלוך ומזון עלולים להרוס את מראה הדק, ובסופו של דבר לפגוע בעץ. חשיפה לשמש עשויה לגרום לו להאפיר, וחשיפה ללחות עלולה ליצור את התנאים המושלמים לצמיחת עובש, טחב ואזוב. כל התנאים האלו פוגעים בדק ולכן חשוב לנקותו ביסודיות על מנת להסיר את שאריות הקיץ ולהכינו לחורף. השתמש באקונומיקה ללא תוספים מיוחדים עבור שחזור היופי הטבעי של העץ ומניעת הצהבתו. ניקוי דק למרפסת מתבצע באמצעות שטיפה יסודית שלו, ניקוי אבק ועפר, הסרת כתמים אפורים, הסרת כתמי בליה, עובש וטחב, והכנתו עם ציפוי מגן חדש. אם הדק המוכתם ראה ימים טובים יותר, מומלץ לטפל בו בפשטות בחומרים מונעי דהייה טרם הציפוי בחומרי אטימה. מריחת חומר מגן לאחר הניקוי, חשוב ליישם חומר גימור דוחה מים כדי להגן על הדק למרפסת מפני ההשפעות המזיקות של החורף. לחות כגון ברד וגשם עלולה לחדור משטח מוגן, אשר עשוי לגרום לפיצול, פיצוח ועיקום. למרבה המזל, קיים מגוון נרחב של חומרי גימורים לעץ חיצוני המציעים הגנה מפני נזקי מזג האוויר, ומעניקים את ההזדמנות להשיג את המראה הרצוי של הדק. לדוגמא, אם אתה מחפש חומר דוחה מים כדי להגן מפני נזקי מים מבלי לשנות את גוון העץ, בחר מוצר דוחה חלודה המגן על הדק מפני נזקי הטבע במשך שלוש שנים.
ג'קוזי
ג'קוזי
ג'קוזי לצימרים ג'קוזי לבתי הארחה ג'קוזי לבתי מלון ג'קוזי למתקני ספא