פרגולות לקירוי מלא

פרגולות לקירוי מלא

מעוניין להגדיל את השטח המקורה של ביתך? זקוקה למתחם חיצוני עם גג נשלף במסעדה או בקנטינה? רכשו פרגולות לקירוי מלא.
 

מעוניין להגדיל את השטח המקורה של ביתך? זקוקה למתחם חיצוני עם גג נשלף במסעדה או בקנטינה? רכשו פרגולות לקירוי מלא. פרגולות עם כיסוי בד או פלסטיק רחבים נשלפים. הכיסוי מונח על קונסטרוקציית עץ או מתכת קלה לתפעול. הפרגולה מכסה שטח גדול המסוגל לשמש כחדר נוסף בבית או בעסק. מתאים גם ליצירת חדרים במרחב פתוח בטבע.


בחירת אמצעי הכיסוי

לרוב, הצרכן שזקוק לפרגולה זו יצרוך PVC ובעברית שמשונית לכיסוי מלא של המתחם. פרגולה עם כיסוי שכזה תשמש הגנה והצללה מלאים למתחם ותאפשר לכם אירוח מלא של קהלים גדולים וקטנים מבלי לסבול מתנאי האקלים החיצוניים.

ניתן לחבר חימום, מיזוג ותאורה

גג הפרגולה מאפשר חיבור של אמצעים אלו באין מפריע. ניתן לחבר מאווררים מסתובבים, מזגני קיר, תנורים ואמצעי תאורה מתקדמים. החדר אינו רק מוסתר באמצעות הפרגולה הוא גם מכיל את כל התשתיות להן הוא זקוק על מנת לארח בזמן אמת.

מגוון עיצובים

פרגולות לקירוי מלא מכילות מגוון רחב של עיצובים מפנקים וסוחפים, עם יריעות מעוצבות וססגוניות שילוו אתכם בכל רחבי האזור המוצלל. מומלץ להיעזר במעצב פנים לבחירת העיצוב הרצוי. מומלץ להיעזר ביועץ טכני על מנת להתאים את הפרגולה בממדיה ובסוגה למקום אותו תבקשו להצליל.

התקנה על חשבון הספק

הספק יקיים הן את ההובלה והן את ההתקנה, יעבוד בלוחות זמנים שהוסכמו והתוו מראש עם הלקוח ללא הפתעות מיותרות. יילמדו כל הפונקציות לשימוש בפרגולה: קיפול הגג, החזרת יריעת הגג לסדרה וכד'. מובטח שימוש קל, פורה ויעיל לזמן ארוך.

משתלם כלכלית

כשהמסעדה מכילה אזור המסתיר את האקלים החיצוני אשר אינו נמצא בתוכה, וכאשר הבית מכיל התקן קירוי נוסף המרחיב את גודלו, לא זו בלבד שעלות הנכסים הללו צפויה לעלות, הדבר מאפשר לכם יותר אפשרויות אירוח ואחסון, ומזכה אתכם בהתקן עסקי או בית מגורים נוח יותר לתפעול וידידותי יותר לכל דייר. עוד מקום תחת הצל, ולא תחת השמים תמיד יכול להיות שימושי, ובשילוב עם בנייה קלה ניתן על נקלה לייצר זאת עבורכם כאשר פרגולות לקירוי מלא משמשות כגג, ואלמנטי הבנייה הקלה כקירות.