פרגולות לבריכות שחייה

פרגולות לבריכות שחייה

מאז ומעולם כמה הצרכן לפרגולות המיועדות לבריכות שחייה, אולם אופן רכישתן צריך להילמד היטב לפני שניגשים לבחור את המוצר המתאים.
 

פרגולות המיועדות לקירוי אזור שיש בו בריכת שחייה צריכות להיות מעוצבות בהתאמה לאזור, על מנת לאפשר לכם להשתדרג מבחינה עיצובית ובמקביל ליהנות מהצללת בוטיק חסרת פשרות.


יש להתאים את הפרגולה לעיצוב המקום בו נמצאת הבריכה

בדרך כלל מעצבים בריכה על ידי טבעת דקים חומה, או באמצעות רצפת שיש או בטון בצבעים כמו לבן או אפור. יש לפעול לרכישת פרגולה המתאימה לעיצוב הקיים באזור הבריכה. אם בריכת השחייה שלכם מוקפת דקים, מומלץ לרכוש פרגולה חומה, ולא בכדי – אלא פרגולה שתורכב מאותו עץ שהדקים מורכבים ממנו, על מנת ליצור המשכיות. לעומת זאת, כאשר מדובר בריצוף בטון אפור או ריצוף שיש לבן, ישנן פרגולות התואמות לסיטואציה כמו פרגולות אלומיניום אפורות מוגנות חלודה. למי שמעוניין גם להגן על הפרגולה מנזקים וחלודה וגם להסתמך על פרגולה חומה כפרית ניתן להזמין פרגולת אלומיניום צבועה בצבעי עץ ומכילה גימור שנראה כמו למינציה של ממש.

יש לזהות כיווני זריחת שמש ולהתאים את וויסות ההצללה בהתאם

אם רכשתם פרגולת רפפות – זה הכי קל משום שהרפפת היא אמצעי כיוונון שניתן לשלוט בכניסה ויציאה של האור ממנה ולתוכה. לעומת זאת, אם לפרגולה שלכם יש גג חלק קבוע או גג במבוק, וגיליתם שטעיתם במיקומו, תצטרכו לווסתו בשנית, לשנות ריכוזים של במבוק באזור מסוים בגג אל מול אזור אחר, ולהתייעץ עם הטכנאי המתקין במידת הצורך.

יש להתקין בין הפרגולה לבריכה גדר ביטחון

מומלץ להפיקה מאותם חומרים מהם עשויה הפרגולה ומשטח הריצוף סביב הבריכה. ניתן גם להתקין מעקה בטיחות עם שער כניסה במקום גדר. המטרה ש לרכיבים אלו היא לסייע לכם לעצב עוד יותר את אזור הבריכה וגם להגן על עצמכם מנפילות מיותרות לאתר הרחצה הביתי שלכם.

נסו במידת הצורך לאבזר את הפרגולה בהתקנים אלקטרוניים שונים

מנורת לילה, מאוורר מסתובב ועוד מגוון אלמנטים שיסייעו לכם לחוש בתוך הפרגולה כמו בבית, שעה שאתם ישובים מול בריכת השחייה הביתית.