פרגולת אלומיניום מחיר | פרגולה אלומיניום חשמלית | פרגולה מאלומיניום 

מאפיינים ייחודיים המעניקים לאלומיניום יתרון מבני


המאפיינים הבולטים יותר והחשובים יותר של האלומיניום הם המשקל הקל של המתכת והעמידות הגבוהה שלה בסביבה לחה ורטובה. ישנם יישומים בהם משקל הוא פרמטר חשוב ומרכזי המשפיע על הביצועים, היכולות והאיכות של אותם יישומים כמו למשל, מטוסים ומכוניות בהם ישנה שאיפה ברורה להפחית את המשקל הכולל מבלי לפגוע בחוזק המבני של היישום. ואכן, רכיבים רבים במטוסים ומכוניות מיוצרים מאלומיניום על מנת להפחית משמעותית ממשקל הרכב או המטוס, ולאפשר ביצועים טובים יותר שלהם.

פתרונות חכמים וחסכוניים בעזרת הגג של הפרגולה - קבלו הצצה לפרגולה מאלומיניום עם גג סולריהאלומיניום נמצא בכל מקום סביבנו

לבסוף, נושא החלודה אף הוא נושא חשוב מאוד, שכן יישומים מתכתיים רבים נחשפים לאורך זמן ללחות ורטיבות. בעוד שברזל מחליד מייד כאשר הוא בא במגע עם מים או נוזל אחר, אלומיניום היא מתכת בעלת עמידות מלאה בפני חלודה. באופן עקרוני, אלומיניום משמש היום לייצור מגוון רחב מאוד של מוצרים ורכיבים בתוך מוצרים לרבות חלונות, דלתות, שערים, מחשבים, טלפונים ניידים, שולחנות, כסאות ועוד מגוון רחב של יישומים הנהנים מהמאפיינים הייחודיים של מתכת זו.

פרגולת אלומיניום
פרגולת אלומיניום
אז מה זה בעצם אלומיניום , לפני שמדברים על פרגולת אלומיניום?
אז מה זה בעצם אלומיניום , לפני שמדברים על פרגולת אלומיניום?
ובכן, בפשטות, אלומיניום הוא סוג של מתכת שאותה ניתן לכרות מן הקרקע בתצורתה הטבעית, לעבד אותה ולהפוך אותה לפריטים ברי שימוש לייצור של יישומים, מוצרים ופריטים שונים. בניגוד לתפיסות רבות בציבור, אלומיניום הוא לא חומר מלאכותי אותו יצר האדם, אלא מתכת המגיעה ישירות מן הטבע. יחד עם זאת, האדם למד למחזר אלומיניום בצורה די טובה, מה שמאפשר גריסה של מוצרי אלומיניום משומשים, וניצול גריסי האלומיניום ליצירת פריטי אלומיניום חדשים.
מתכת שכיחה מאוד במגוון תעשיות ויישומים
מתכת שכיחה מאוד במגוון תעשיות ויישומים
השימוש באלומיניום נמצא במגמת עלייה במגוון רחב של תעשיות ויישומים, וזאת לאור המאפיינים הייחודיים של סוג מתכת זו, ובראשם המשקל הקל של האלומיניום, העמידות הגבוהה של אלומיניום בפני חלודה והיעדר יכולת מיגנוט של האלומיניום. יכולת המיגנוט הוא מאפיין חשוב של המתכת, אך בפועל חשיבות מאפיין זה אינה יוצאת דופן עבור מרבית היישומים. ישנם יישומים בהם משולבות מערכות חשמליות המכילות מגנטים, ובהן האלומיניום מספק למעשה פתרון מעולה על מנת להימנע מהפרעות לעבודת המערכת בגין קירבת המגנטים למעטפת המתכתית של היישום.
מדוע מומלץ לבנות פרגולה מאלומיניום למרפסת ?
מדוע מומלץ לבנות פרגולה מאלומיניום למרפסת ?
פרגולה כאמור היא מבנה מצוין המשמש כפתרון לסיכוך מקומות פתוחים כגון גנים ומרפסות. פרגולה העשויה אלומיניום משרתת עוד יותר את מטרה זו שכן האלומיניום הנו חומר מבודד, טוב מאוד וחזק, אשר שומר על עצמו בפני פגעי מזג האוויר וגם בחילופי עונות, האלומיניום איננו מתבלה ונשמר לאורך זמן. פרגולה אלומיניום למרפסת אף היא תורמת לנו מבחינת הביטחון והתחושה הנוחה שהיא משדרת. מכיוון שמדובר בחומר חזק מאוד, הפרגולה נראית כאילו היא עוד חדר פנימי בבית המורכב מהבטון המוכר. כך, כאילו התווסף לנו חדר חדש לבית, אך על גבי המרפסת שלנו. הוספת פרגולה אלומיניום למרפסת הבית גם מאפשרת לנו לבצע פעולות אישיות יותר באזור זה כמו לאכול ארוחה רומנטית או כל דבר בסגנון, זאת מכיוון שהיא נראית כמו עוד חדר פתוח, הפרגולה משדרת לנו מקום נוח לשהות בו.
האם ניתן לעצב פרגולות אלומיניום למרפסת ?
האם ניתן לעצב פרגולות אלומיניום למרפסת ?
לפני שניגע בעיצוב עצמו, רצוי לציין כי ניתן להוסיף אלמנטים חשובים מאוד לפרגולה. למשל, ניתן להפוך אותה לפרגולה חשמלית, כך נוכל גם לשלוט על ויסות האור שנכנס דרך חריצי הקורות, וגם להחליט מתי היא תהיה סגורה לחלוטין כדי למנוע חדירת מים כאשר הגשם יורד. אז העיצוב של הפרגולה מתחיל למעשה בהחלטה האם היא תתבסס על חשמל או שתהיה בסגנון המסורתי כדומת סוכה. לגבי העיצוב עצמו, כמובן שניתן להחליט כיצד ייראה הסטייל והסגנון של הפרגולה שלנו. אם מדובר בבית פרטי, והגינה משדרת ניקיון ואסטטיות – אזי נוכל לבנות את הפרגולה בסגנון לבן או אפור בהיר וכך להיפך, הסגנון של עיצוב של הפרגולה אלומיניום למרפסת שלנו תלוי אך ורק בידיים שלנו ועל כן יתרון זה מעניק לנו מגוון אפשרויות בנייה שלה, כאוות נפשנו.
פרגולת אלומיניום
פרגולת אלומיניום
רצוי תמיד לתכנן ולבנות את הפרגולה שלנו למרפסת, רק לאחר התייעצות עם מומחים מהתחום. יועץ מקצועי מחברה מובילה בעלת ניסיון, תמיד ייתן לנו את העצה הנכונה עוד טרם התחלנו בבנייה עצמה. רצוי כמו כן להימנע מטעויות שלאחר מעשה, כדי לא לפרק או לשפץ את הפרגולה לאחר זמן. לסיכום, פרגולה אלומיניום למרפסת שלנו היא פתרון נהדר לכל מי שרוצה להעלות את רמת החיים שלו בבית, ומחוצה לו.
פרגולת אלומיניום עם גג סולרי
פרגולת אלומיניום עם גג סולרי
פשוט חכם ! גם הצללה וגם חשמל בחינם!