סוככי זרועות

אנו חווים בעת האחרונה מהפכה של ממש בתחום ההצללה הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי. מוצרי הצללה היו מאז ומתמיד פופולריים במיוחד בארץ הודות לעובדה שישראל נהנית מתשעה חודשים של מזג אוויר שטוף שמש בשנה וגם החורף שלנו לא גשום או מעונן במיוחד. עקב כך כאמור מוצרי הצללה תמיד זכו לביקוש ער מצד בעלי בתים פרטיים ומשותפים שביקשו להעלות את איכות הבילוי בחצרות ובמרפסות כמו גם בתי עסק שביקשו לווסת את כמויות האור והסנוור של המיקומים שלהם. קיימים מספר סוגים של סוככים בשוק אך התפתחויות טכנולוגיות בזמן האחרון הופכות את סוככי זרועות לבחירה מעניינת.

מהם היתרונות של סוככי זרועות על פני סוגים אחרים של סוככים.

העלייה במודעות לאסתטיקה ועיצוב בשנים האחרונות הולידה דרישה גם לפתרונות הצללה מעוצבים וכאן למעשה סוככי זרועות מספקים את הסחורה בצורה הטובה ביותר. במצב מקופל הם משתלבים בצבע וצורה בקו הבניין ושומרים על מראה אחיד, נקי, אסתטי ומינימליסטי. גם במצבם הפתוח הם נאמנים לעקרונות אלה הודות לעובדה שהם נתמכים על ידי זרועות בלבד וללא עמודים תומכים. זהו כמובן גם יתרון פונקציונלי שכן הם עמודים תופסים מקום ומפריעים לתנועה והיעדרם בסוככי זרועות חוסך בעיות אלה.

קצת על הפרטים הטכניים

אור ליתרונות אלו והודות לעובדה שכיום סוככי זרועות מציעים מאה אחוז הצללה כמו גם מאה אחוז הגנה מפני גשם אין זה פלא שרבים בוחרים בהם. יחד עם זאת חשוב לקחת בחשבון שהתקנה של סוכך זרועות מצריכה ידע ומומחיות בקביעת סוג, גודל, חוזק הזרועות הנחוץ לכל גודל של שטח ובחירה לא נכונה יכולה לעלות לכם כסף רב בתיקונים שלא לדבר על עוגמת הנפש. על כן חשוב במיוחד לעבד עם בעל עסק מיומן ובעל מוניטין אשר ידע להתאים לכם את סוג הסוכך למרפסת או חצר שברשותכם.

בעל מקצוע איכותי ידע כמובן לספר לכם על האופציות השונות כגון צבע וסוג הבד של הסוכך וכמובן יציע לכם מחיר תחרותי הכולל גם אחריות על העבודה. כל שיישאר לכן לעשות הוא להזמין חברים כדי שתוכלו להשוויץ בתוספת האחרונה לבית שלכם. בהצלחה.