בחירה נכונה של סוככים בחיפה

אין ספק שסוככים יכולים להוות פתרון מצוין לשם הצללה של בית או של בית עסק. היתרונות של הסוככים הינם רבים מאוד- התקנתם פשוטה והם זולים יחסית; הם מאפשרים מגוון עיצובי עצום, כך שהם יכולים להתאים באופן מדוייק אל המקום בו הם מוצבים; ניתן לקפל אותם בקלות בעת הצורך ועוד ועוד. קיים מגוון רחב ביותר של סוככים בחיפה אשר מביניהם ניתן לבחור. כיצד, אם כן, ניתן להתאים את הסוכך המתאים ביותר אל הצרכים שלנו ואל המקום בו הוא עומד להיות מוצב?

מידות הסוכך

אחד מן הדברים החשובים שיש לבדוק לגבי הסוכך בו נבחר הינו המידות שלו. על הסוכך להתאים, כמובן, אל רוחב הקיר עליו אנו מעוניינים לתלות אותו. בנוסף לכך, חשוב לוודא כי הסוכך גדול מספיק על מנת להטיל צל על האיזור במשך כל שעות היום- לצורך כך, חשוב לקחת בחשבון את הזווית של קרני השמש לאורך השעות השונות ביום.

אופן הקיפול

ניתן לבחור בין שתי צורות קיפול- ידנית או חשמלית. מובן שהסוככים המקפלים בצורה חשמלית הינם יקרים יותר. עם זאת, במקרה של סוכך גדול וגבוה, הקיפול הידני הופך קשה ואף בלתי אפשרי, ובמקרים כאלה יש לבחור באפשרות של הקיפול החשמלי.

העיצוב

כפי שנאמר, ניתן למצוא סוככים בחיפה באינספור עיצובים שונים. כדי לבחור את העיצוב הנכון, כדאי להגדיר מהי המטרה. אם, למשל, המטרה הינה להצל את מרפסת הבית או הגינה, ואגב כך ליצור אווירה יוקרתית ורבת רושם- אז יתאים סוכך מרשים בגווני בז', למשל. אם, לעומת זאת, אנו מעוניינים להציב את הסוכך בפתחו של בית העסק שלנו, כדאי לבחור בצבעים חזקים יותר אשר ימשכו את תשומת ליבם של הלקוחות הפוטנציאליים. עצה נוספת היא ליצור סוכך בהתאמה אישית, עליו יודפס במקום בולט שם בית העסק- כך שהסוכך יוכל להוות אמצעי שיווקי ולא רק פתרון להצללה.

בכל מקרה, כדאי להתייעץ עם מומחים בתחום הסוככים, אשר יוכלו לספק לכם מידע אודות רכישת הסוכך אשר יוכל להתאים באופן מדויק אל הצרכים שלכם.