סוככים

סוככים למרפסת / סוככים לגינה / סוכך מתקפל / סוכך חשמלי / סוכך מרקיזה
כל בית עם מרפסת צריך להיות מאובזר במוצרים משלימים. אלמנט הכרחי לבית עם מרפסת שמש הוא סוככים. סוכך לכל מרפסת מגן על השוהים בה ומאפשרים לכל חברי המשפחה לשבת בנחת.

מה בתמונה ? סוכך גדול לגינהסוככים נגד שמש- פתרונות הצללה יעילים ואיכותיים

ישראל הינה מדינה חמה מאוד, וקרני השמש בקיץ הינן חזקות מאוד כמעט בכל מקום בארץ. ישיבה ממושכת בשמש עלולה להיות לא נעימה במהלך חודשים אלה, ובנוסף לכך- החשיפה הממושכת לשמש אינה טובה לבריאות ועלולה לגרום למחולת עור. במקום להימנע מישיבה בגינה ובמרפסת, בהחלט ניתן לעשות שימוש בפתרון הצללה יעיל ואיכותי- הרי הוא הסוכך. סוככים יכולים להיות יעילים מאוד, בנוסף להיותם גמישים וקלים במיוחד להתקנה. בנוסף לכך, קיים מגוון עיצובי עצום ממנו ניתן לבחור, כך שתוכלו למצוא את הסוכך המתאים ביותר אל הבית או אל בית העסק שלכם.


בחירת סוכך לבית פרטי

באפשרותכם להתקין סוככים נגד שמש בגינה הפרטית או במרפסת, ובכך ליהנות מישיבה בחוץ ומיופיו של הטבע לאורך חודשי הקיץ החמים. כאשר בוחרים סוכך נגד שמש לגינה או למרפסת, חשוב להקפיד על הגודל המתאים. כדאי לשים לב כי הסוכך מכסה את מלוא השטח שאנחנו מעוניינים להצל. בנוסף לכך, כדאי לקחת בחשבון שלאורך חלק משעות היום, קרני השמש מגיעות גם מהצדדים ולא רק מלמעלה- ולכן, כדאי לשקול גם הצללה צידית (סוככי מסילה). ניתן למצוא בשוק שלל סוככים מתקפלים, כך שניתן יהיה לקבוע את מידת ההצללה לאורך כל שעות היום.

ניתן להתאים את עיצוב הסוכך אל העיצוב הכולל של הגינה או המרפסת. יש לציין כי בחירה נכונה של עיצוב עשויה לשדרג רבות את המקום ואת האווירה השוררת בו, ולכן כדאי לבחור את הסוכך המתאים בקפידה יתרה.

בחירת סוכך לבית העסק

סוככים נגד שמש יוכלו להיות פתרון מצוין גם עבור בתי עסק אשר פונים כלפי חוץ, או לבתי עסק אשר מציבים בחוץ פינת ישיבה. האפשרויות הבלתי מוגבלות לעיצוב הסוכך מספקות לבית העסק הזדמנות להפוך את הכלי הפונקציונלי לאמצעי שיווקי. ניתן לבחור בסוכך בצבע בולט וחזק, אשר עשוי למשוך את תשומת ליבם של לקוחות פוטנציאליים ולגרום להם להגיע אל העסק. בנוסף לכך, ניתן להדפיס על גבי יריעות הסוכך את שם העסק ואת הלוגו שלו, ובכך לשווק את העסק באמצעות הסוכך.מה בתמונה ? פרוייקט להצללה של בית מלון - הצללה של החלונות בעזרת מרקיזות מתקפלות

סוככים למרפסת עושים את ההבדל

בכל קיץ מחדש אתם יוצאים הרבה פחות למרפסת כי למעשה השמש מגיעה אליה בצורה ישירה ואתם לא יכולים לסבול את זה? אם כך, הדבר הראשון שכדאי לכם לדעת זה שאתם לא לבד. זה קורה לעוד הרבה מאוד אנשים אחרים, אך החדשות הטובות הן שיש מה לעשות בנידון. אתם לא צריכים להשלים עם המצב הזה ולא כדאי להפוך את המרפסת למקום שמשתמשים בו רק בעונות המעבר, כי כולנו יודעים שהעונה הארוכה ביותר בישראל היא הקיץ. לכן כדאי להכיר את הפתרון הטוב ביותר לשמש יוקדת, והפתרון הזה הוא להתקין סוככים במרפסת שלמעשה יהפכו אותה למקום מוצל שהרבה יותר נעים בו אפילו בימים החמים ביותר של אוגוסט.

מה בתמונה ? סוכך חשמלי לגינה / למרפסת שמש


יש לכם שמש ישירה לסלון ואין לכם פתרון ? עם מסכי גלילה מצאתם את הפתרון

מסך גלילה

סוככים - הצללה לפי דרישה

במזג האוויר של מדינת ישראל חשוב להיות מוכנים בכל מה שקשור להצללה וקירוי. זוהי ככל הנראה הסיבה לפריחה בשנים האחרונות בסוגים שונים של סוככים אשר מהווים כיום לא רק פתרון פונקציונלי לבעיה של שמש או היעדר פרטיות כי אם גם אלמנט דקורטיבי. על סוגים שונים של סוככים שניתן לנצל בבית ובעסק במאמר הבא.

תמונה של סוכך מרקיזה ( מתקפל ) לחלון


סוגים שונים של סוככים

כאמור ישנו מגוון רחב של סוככים בשוק החל במרקיזה הקלאסי הבנוי שלד אלומיניום ומעלו הבד אשר מספק קירוי מקסימלי מפני קרינת השמש ומפני הגשם. סוג זה של סוכך אופייני מאוד לבתי עסק ומגיע בגדלים שונים ועם אפשרות של מנוע חשמלי או גלילה ידנית. סוכך זרועות יהווה את הבחירה המודרנית יותר ומספק לבוחרים בו קו אסתטי ונקי ביותר כאשר הוא מקופל אל תוך הקיר. החיסרון העיקרי של סוכך זרועות הוא שהוא אינו חזק כמו סוככים אחרים ולכן יש להקפיד ולקפל אותו בימים הספורים בשנה שיש סופות עזות עם רוח חזקה. גם הסוכך הקבוע הוא אופציה עבור מי שיודעים כי אינם מעוניינים לקפל לעולם ואז ניתן ליהנות ממחיר נמוך וקירוי חזק ועמיד במיוחד.

מגוון צבעים וטקסטורות של סוככים


סוככים - היום זו גם שאלה של טעם

מלבד המאפיינים השונים של הסוככים כיום זו גם שאלה של טעם עם העלייה במודעות לעיצוב הדרישה כיום מסוכך היא לא רק לאפקטיביות כי אם גם להתאמה והשתלבות בסגנון הנוכחי של הבית. כיום ניתן להשיג את כל סוגי הסוככים בעיצובים מודרניים וקווים נקיים. חלק ניכר מהסוככים מיובא מחול, בעיקר מאירופה, כך שחשוב לבדוק את האפשרויות אצל יותר מעסק אחד שכן החברות רבות ועמן גם העיצובים.

תמונה של סוכך הצללה לגני ילדים וגני משחקים ציבוריים


במידה ובחרתם לעצמכם סגנון של סוכך חשוב לבדוק את החברה המתקינה גם בהיבט של מקצועיות. המקצועיות של חברת של סוככים נגזרת ממספר פרמטרים ובכלל זה הניסיון של צוות ההתקנה בביצוע עבודות, המוניטין של החברה המבצעת. ברוב המקרים יתבצע ביקור מקדים של בעל המקצוע לצורך בדיקת השטח וביצוע הערכת מחיר. זוהי ההזדמנות לאמוד את איש המקצוע מקרוב בטרם תסגרו עסקה. האם הוא מגיע בזמן ומציג חזות מקצועית? האם הוא מציע הצעת מחיר תחרותית? כל אלה שאלות שיש לענות עליהן מראש.

תמונות של סוככים

סוכך ידני
סוכך ידני
סוכך למרפסת
מה עדיף סוככים קבועים או סוככים מתקפלים ?
מה עדיף סוככים קבועים או סוככים מתקפלים ?
אין תשובה מוחלטת לשאלה הזאת, יש יתרונות וחסרונות לכל אחד מהסוגים. יש כאלה שהם קבועים, יש כאלה שאפשר לפתוח ולסגור כאוות נפשכם. סוכך למרפסת הקבוע עשויי בדרך כלל להיות עשוי מפלסטיק או אלומיניום, ומשתמשים בהם בעיקר לבתי עסק. הסוג המתקפל משמש יותר לבתים פרטיים ומרפסות. האפשרות לפתוח ולסגור את הסוכך למרפסת בהתאם לצורך היא יתרון גדול. אם אתם לא בטוחים שאתם רוצים סוכך אתם יכולים גם להשכיר אחד כזה לעונה שלמה.
סוככים להגנת חלונות ראווה
סוככים להגנת חלונות ראווה
סוככים נועדו לא רק להצללת המרפסת. סוככים יכולים להיות כאמצעי הגנה על חלונות ראווה של חנויות. אם אתה בעל חנות ותרצה להגן על חלון הראווה המציג את מוצריך סוככים זה הפתרון האידאלי סוככים יכולים להגן על חלונות הראווה בחנות שלכם לא מזמן הקמתם את העסק שעליו חלמתם, השקעתם בהקמתו של חלון ראווה מרשים ופתאום אתם שמים לב שאיש לא נעצר מולו? אם כך, יכול להיות שעכשיו זה הזמן לבדוק מה קורה ולמה אנשים לא עומדים ומביטים בו, כי אם זה לא קשור לעיצוב שלו יכול להיות שזה קשור לעובדה שפשוט חם שם מאוד. הרבה פעמים בעלי חנויות לא שמים לב שהשמש מגיעה באופן ישיר אל חלונות הראווה שלהם, והאמת היא, שכדאי לכם לבדוק האם זו הבעיה. אם זו הבעיה שבגללה אנשים לא עוצרים ומתרשמים מחלון הראווה, אז כדאי שתדעו שיש פתרון קל ביותר לנושא הזה, והוא: להתקין סוככים שיגנו על החלון מפני החום הנורא.
סוכך בגודל הנכון
סוכך בגודל הנכון
יש הרבה דברים שצריך לשים לב אליו כשרוצים לבחור סוככים לחלונות הראווה, ואחד מהם זה שהם יהיו בגודל הנכון. מצד אחד אתם בוודאי רוצים ליצור כמה שיותר צל כדי שהחלון עצמו יהיה מוגן וכדי שיהיה נעים לאנשים לעמוד ולהביט בו, אך מצד שני בוודאי לא תרצו לקנות סוכך גדול מידי. כמו כן, אתם לא יכולים להתקין סוכך שימלא את הרחוב כולו, כי אומנם אולי אתם בעלי החנות או שאתם שוכרים אותה, אך הרחוב זה מקום ציבורי שאתם לא יכולים להשתלט עליו. לכן נושא הגודל חשוב ביותר וכדאי להזמין אנשי מקצוע מומחים שיוכלו למדוד את השטח ולהמליץ לכם על גודל הסוכך הרצוי לכם.
סוכך שאפשר לקפל
סוכך שאפשר לקפל
עוד דבר שאתם צריכים לשים לב אליו בעת קנייתם של סוככים, זו השאלה האם אתם רוצים להתקין סוכך קבוע או שאתם מעדיפים שתהייה לכם אפשרות לקפל אותו. אצלנו בחברת ס.פ.ה תוכלו למצוא את כל סוגי הסוככים שקיימים, כי אנחנו משווקים הרבה מאוד סוגים של פתרונות הצללה. אם תיפנו אלינו נוכל לעזור לכם לבחור את הסוכך שיתאים בצורה הכי טובה לחלון הראווה של החנות שלכם, מה שאומר שבוודאי תצאו מרוצים מהשירות שלנו. אנו זמינים עבורכם בכל עת ונשמח ביותר להתקין עבורכם את הסוכך שתבחרו לקנות, כך שכל שעליכם לעשות הוא ליצור עימנו קשר.
סוככים איכותיים ועמידים להגנה מהשמש
סוככים איכותיים ועמידים להגנה מהשמש
כדי לנצל את המרפסת בימי הקיץ החמים רצוי להתקין סוככים. הסוכך מגן על תכולת המרפסת ומאפשר ליהנות מתחושה נעימה. כשהמרפסת בעלת הצללה כמו סוככים כיף ללגום מהקפה והשמש אינה מטרידה. סוככים עמידים שמונעים מהשמש להציף למרפסת מתי בפעם האחרונה יצא לכם לצאת החוצה למפרסת הגדולה שלכם ופשוט ליהנות ממנה, מבלי לחשוש שהשמש תגיע בצורה ישירה ותחמם אתכם יותר מידי? האמת היא, שאם זה לא קרה לכם כבר הרבה זמן, הגיע הזמן שתעשו משהו בנידון, כי סביר להניח שהשמש לא תהייה זו שתתייאש ראשונה. אם יש מאפיין רציני ביותר לחיים בישראל זה שכמעט אף פעם לא קר כאן, ולכן זה ברור מדוע כל אדם שיש לו מרפסת חושב גם להתקין סוכך, פרגולה או כל דבר אחר שיוכל לגרום לכך שיהיה צל במרפסת. אם גם לכם נמאס לסבול משמש ישירה כדאי שתדעו שסוככים זה פתרון טוב, כי הסוככים למעשה יכולים ליצור לכם חלקה גדולה של צל. סוכך קבוע או מתקפל? השאלה החשובה ביותר שאתם צריכים לנסות לענות עליה כשאתם מנסים לבחור סוככים למרפסת או לגינה, זה האם אתם מעדיפים שזה יהיה סוכך מתקפל או קבוע. כשמדברים על התקנה של סוכך קבוע היתרון הוא שלא צריך להתעסק בו ולא צריך לגעת בו, כי הוא תמיד נמצא ותמיד מגן מפני השמש. יחד עם זאת, את הסוכך הקבוע אי אפשר לקבל ולכן אפילו אם תרצו ליהנות מהשמש, כמו בימים קרירים בסתיו, הרי שלא תוכלו לעשות זאת כי הסוכך יעמוד ויסתיר אותה. לכן הפתרון של הסוככים המקפלים הוא בדרך כלל הפתרון הטוב ביותר למרפסות פרטיות, כי עם הסוככים האלה אפשר לבחור האם רוצים שהשמש תיכנס או לא. האם הסוככים מחזיקים מעמד? זה מאוד תלוי לאיזו חברה אתם פונים וממי אתם קונים אותם, כי לא בכל מקום מחכה לכם איכות מספיק טובה. אם אתם רוצים לקנות היום סוכך איכותי שיוכל להחזיק מעמד לשנים, אז כדאי שתדעו שהגעתם למקום הנכון, כי אצלנו בחברת ס.פ.ה כל המוצרים הם הכי איכותיים שיש. אנו משווקים סוככים לא רק עבור הבית הפרטי אלא גם לעסקים בגדלים שונים, כך שאין ספק שבין כל המוצרים שלנו גם אתם, כמו רבים אחרים, תוכלו למצוא את מבוקשכם. צרו עימנו קשר ונשמח ביותר לעזור לכם לבחור סוכך איכותי ויפה.
סוככים והתקנתם
סוככים והתקנתם
סוככים הם פתרון מצויין להצללת הגינה. חשוב לשים לב כי מתקין הסוככים הוא בעל ניסיון ומקצועי בתחום. מלבד התקנת סוככים מקצועית חשוב לבחור סוג סוכך איכותי שמתאים לתנאי השטח ומשרת את מטרות התקנת סוככים בגינה זה פתרון טוב יש לכם בית גדול עם גינה? אם כך, אתם בוודאי רוצים ליהנות כמה שיותר מהגינה הזאת, כי אחרת בשביל מה עבדתם קשה כל החיים? השאלה היא מה אפשר לעשות כדי לנצל את הגינה בצורה הכי טובה שיש, ואחת מהתשובות לכך היא שצריך לדאוג גם לאזורים של צל בגינה. אומנם זה נכון שבוודאי הייתם רוצים ששמש גם תגיע ותלטף אתכם, אך בשלב מסוים השמש בישראל הופכת להיות חזקה וישירה מידי, ולכן אתם בהחלט צודקים אם התחלתם גם אתם לחשוב על דרכי הצללה שונות. אחת מהאפשרויות שכדאי לכם להכיר יותר מקרוב זו האופציה לקנות סוכך ולהתקין אותו בגינה, כי עם הסוככים של היום תוכלו ליצור לעצמכם פינו מרגוע בגינה הגדולה. איזה סוככים כדאי לקנות? כמו בכל דבר אחר בחיים שלנו, גם בתחום הסוככים יש היום אפשרויות בלתי נגמרות. זה אומר שאתם צריכים לבדוק היטב איזה סוכך אתם קונים, כי יש הבדל בין סוכך שיש לו זרועות ואפשר לסגור אותו בכל עת שרוצים ובין סוכך קבוע שאי אפשר להשפיע על הפתיחה או הסגירה שלו. כמו כן, כדאי להחליט מראש איפה בדיוק הייתם רוצים להתקין את הסוכך כי לא כדאי להתקין אותו במקום שבסופו של דבר אתם לא לגמרי נמצאים בו הרבה. חשוב לבצע מדידה מדויקת של השטח בגינה שבו אתם רוצים להתקין את הסוכך כי רק בצורה כזאת תבטיחו שהתוצאה הסופית תהייה כמו שרציתם. קבלו שירות מוביל אתם יכולים לקנות היום הרבה סוגים של סוככים בכל מיני מקומות בארץ, אך בשום מקום לא תקבלו את השירות המוביל שמחכה לכם אצלנו. אצלנו בחברת ס.פ.ה תוכלו להיות בטוחים שלא רק נמכור לכם את הסוככים הכי טובים שיש בישראל, אלא גם נוכל להמליץ לכם על הסוכך שיתאים בדיוק לגינה שלכם. יש לנו ניסיון של שנים רבות בתחום הזה ואנחנו זמינים עבורכם בכל עת, כך שאתם מוזמנים להתקשר אלינו ואנו נשמח לתת לכם שירות טוב. נוכל גם לתת לכם שירותי התקנה מקצועיים כך שאין ספק שאנחנו הכתובת הטובה ביותר שלכם עבור הנושא הסוככים לגינה.
סוככים לחלון
סוככים לחלון
סוככים בחיפה
סוככים בחיפה
חיפה היא אחת הערים הגדולות והמרכזיות בישראל, וככזו היא מושכת אליה לא מעט משפחות שמבקשות להקים בית נעים ומרווח שבו יוכלו הילדים לגדול בהנאה רבה, בעוד ההורים יכולים להמשיך ליהנות מהחיים העירוניים ומהקרבה לכל תשתית שלה הם דרושים. אם אתם עוברים לגור בחיפה לראשונה או אם אתם מתכוונים לבצע שיפוץ בבית, סביר להניח שאתם מחפשים גם פתרון נוח להצללת הגינה או המרפסת שלכם. נכון, שטח פתוח הוא כיפי והוא פינה מושלמת עבור הילדים שרוצים לשחק או עבור החברים שמגיעים להתארח לכוס קפה, אבל בימי הקיץ השמש עשויה להקשות את השהות בחוץ, ובחורף הגשם בהחלט הופך את החוויה ללא נעימה. התקנת סוככים בחיפה היא דרך טובה להתמודד עם הקשיים והאתגרים הללו, כך שתוכלו להמשיך ליהנות מהגינה או מהמרפסת בכל מזג אוויר. סוככים בחיפה – יתרונות אין ספק, סוככים בחיפה מציעים לבעלי הדירות יתרונות רבים ומשמעותיים בהשוואה לפתרונות הצללה אחרים. אחד היתרונות המשמעותיים הוא שהם תופסים הרבה פחות שטח ודורשים הרבה פחות עבודה. בעוד פרגולה היא מקובעת למקום וגם משתרעת על פני שטח גדול למדי, סוככים בחיפה יכולים להתנייד בהתאם לצרכים שלכם, כך שאם תחליטו להעביר את פינת הישיבה למקום אחר או אם תחליטו ליצור הצללה בחלק אחר בגינה שלכם, תוכלו לעשות את זה מבלי להזעיק איש מקצוע ולשלם לו על העבודה. ההתקנה וההרכבה הם פשוטים כל כך, שאין כל סיבה שלא תעשו את זה בעצמכם. בנוסף, תוכלו גם לבחור את סוג הסוכך שיותקן בבית ולהחליט האם לשלוט בו באופן ידני עם מוט ייחודי או על ידי שלט רחוק שיאפשר לכם לקבוע את מידת ההצללה הרצויה מבלי לזוז מהערסל. סוככים בחיפה – מחירים ועיצובים כשאתם נדרשים לבחור מתוך שלל סוככים בחיפה, קחו בחשבון שיש מגוון אדיר של אפשרויות ועיצובים. אתם למעשה יכולים לבחור בסגנונות שונים, בחומרים, בגדלים ואפילו בצבעים שמתאימים לכם באופן אישי, וכל זאת תוך שאתם חוסכים משמעותית בעלויות. בעוד פרגולה היא יקרה יותר ודורשת הרבה יותר עבודה בשלב ההתקנה (או הפירוק אם תרצו) – סוככים בחיפה הם זולים יותר וגם חוסכים המון כאבי ראש והתעסקויות בשלבי הבחירה, ההרכבה והפירוק. זהו הפתרון הקלאסי לכל מי שמעוניין למצוא פתרון הצללה מתאים ונוח לשטחים הפתוחים בבית אבל רוצה גם לצמצם עלויות ולאפשר לעצמו גמישות רבה יותר בבחירת מיקום הסוכך ובהזזתו על פי הצורך.
סוכך למסעדה  / סוכך לבית קפה
סוכך למסעדה / סוכך לבית קפה
התקינו סוכך אצלכם בעסק כדי שהיושבים אצלכם לא יסבלו משמש בזמן הישיבה אצלכם בבית הקפה או המסעדה.
מה הצבע שלכם ? הסוככים הפכו להיות מעוצבים וצבעונים ..
מה הצבע שלכם ? הסוככים הפכו להיות מעוצבים וצבעונים ..
סוכך ידני לכניסה של בית או עסק
סוכך ידני לכניסה של בית או עסק
סוכך חשמלי
סוכך חשמלי
ניתן לפתוח את ההצללה על ידי שלט אלחוטי
סוכך מרקיזה
סוכך מרקיזה
סוכך מרקיזה מתאפיין בצורה שלו מתאים להצללה של חלונות או כניסה לבית עסק במקום פתוח ניתן למתג את המרקיזה בשם העסק.
מבט צד של סוכך לחלון
מבט צד של סוכך לחלון
סוכך זול להצללה לחלונות למי שלא מעוניין להשקיע יותר מדי כסף על פתרון לשמש ישירה בחלון הבית שלו.
באיזה צורה או צבע תרכוש את הסוכך שלך ?
באיזה צורה או צבע תרכוש את הסוכך שלך ?
סוכך חיצוני
סוכך חיצוני
יש לכם חצר גדולה שטופת שמש ? התקינו סוכך להצללה מפני שמש ישירה