סוכך מתקפל

לסוככים באשר הם יש יתרונות רבים ומשמעותיים ביחס לפתרונות הצללה אחרים. בין השאר, הסוככים הינם פשוטים יותר, התקנתם מהירה יותר והם עולים הרבה פחות מאשר גגונים ופרגולות. יתרון נוסף בא לידי ביטוי בסוג ספציפי של סוכך- הרי הוא סוכך מתקפל. מהם המאפיינים של סוג סוככים זה?


יתרונות עיקריים

סוככים מתקפלים הינם פופולריים מאוד לשימוש, הן בבתים פרטיים והן בבתי עסק. המאפיין העיקרי של סוכך זה הינו העובדה שהוא, ממש כפי ששמו מרמז, יכול להתקפל בעת הצורך. בכך, ניתן להתאים את מידת ההצללה לשעות היום או לעונות השנה. במידה והסוכך מוצב בחצר הבית או במרפסת, ניתן לפתוח אותו למלוא אורכו בשעות הצהריים החמות. לאחר מכן, ניתן לקפל אותו באופן חלקי בשעות בין הערביים, כאשר אן צורך בהגנה מלאה מפני קרני השמש. בערב, כאשר מתחילה רוח קרירה, ניתן לפתוח אותו שוב למלוא האורך. בכך, ניתן ליהנות מן הישיבה בחוץ לאורך כל שעות היום.

במקרה של בית עסק, לעומת זאת, ניתן לפתוח את הסוכך המתקפל לאורך שעות פעילות העסק, ובסוף היום לסגור אותו. בכך, ניתן למנוע בליה מוקדמת שלו.

סוגים שונים של סוככים מתקפלים

ניתן לבחור בין סוכך מתקפל באופן ידני, לבין סוכך שאופן הקיפול שלו הוא חשמלי. סוכך המתקפל באופן ידני יהיה זול יותר מזה החשמלי. עם זאת, חשוב לדעת כי אם הסוכך שאתם מעוניינים להקים הינו גבוה או גדול, כדאי לבחור באופציית הקיפול החשמלי כיוון שהפעולה הידנית עלולה להיות קשה מאוד לביצוע.

בחירה נוספת שיש לעשות נוגעת דווקא לעיצוב הסוכך. ניתן למצוא סוככים מתקפלים באינספור עיצובים שונים, כך שניתן להתאים את הסוכך באופן מלא אל המקום בו הוא מוצב. ניתן להתאים את הסוכך במדויק מבחינת הגודל, הצורה והצבע, ואף להדפיס עליו דוגמאות שונות במידת הצורך. יש לציין כי כדאי להקדיש מחשבה רבה לעיצוב- בחירה נכונה של הסוכך המתקפל עשויה לשנות לחלוטין את עיצוב המקום ואת האווירה השוררת בו. במקרה של בית עסק, בהחלט קיימת אפשרות להפוך את הסוכך המתקפל לאמצעי שיווקי של ממש, על ידי הדפסת שמו של בית העסק והלוגו שלו על גבי הסוכך.