סוכך מסילות - איכות ונוחות בהישג יד

סוכך מסילות - איכות ונוחות בהישג יד

אחד הדברים הטובים ביותר במדינה שלנו הוא ללא ספק מזג האוויר. בעוד מדינות שונות סובלות מצונאמים, סופות עזות, הוריקנים ושיטפונות או רעידות אדמה, אנו כאן בישראל נהנים ממזג אוויר יציב ושטוף שמש במשך רוב ימות השנה. אך גם מזג האוויר שלנו איננו מושלם והחשיפה הארוכה לשמש מהווה גורם סיכון לסרטן העור מלבד העובדה שזה גם לא תמיד נעים להיות חשוף לשמש. בשל כך ישנו ביקוש מתמיד לפתרונות הצללה מסוגים שונים. אכן ישנם סוגים לא מעטים של פתרונות הצללה. מאמר זה יתמקד בסוג מאוד מסוים של סוכך הקרוי סוכך מסילות.

מהו סוכך מסילות ואיזה יתרונות הוא מציע לנו?

סוכך המסילות הוא למעשה סוכך שנע על מסילות קבועות אשר יכולות להיות מותקנות בין קירות או לרדת כעמודים אל הקרקע. תלוי במיקום. היתרון המידי של סוכך המסילות על פני סוככים אחרים כדוגמת סוכך הזרועות הוא בחוזק השלד המבני של סוכך המסילות המקנה לו עמידות יתרה תוך שמירה על גמישות של אפשרות קיפול לפי הצורך - גמישות אשר איננה נחלתם של מי שבחרו בסוכך קבוע למשל. זוהי למעשה אופציית ביניים אטרקטיבית בין סוכך קבוע לבין סוכך הזרועות.

שילוב של טכנולוגיה ועיצוב

כיום סוככי המסילות מגיעים במגוון עיצובים דקורטיביים וניתן לשלב בהם מנוע חשמלי אשר חוסך לכם את הצורך לגלול אותם לסגירה או לפתיחה. למעוניינים בכך ניתן להתאים שלט אלחוטי אשר יאפשר לכם הפעלה של הסוכך מכל מקום בחצר, במרפסת ואף מתוך הבית. הסוככים המתקדמים ביותר יכולים גם להשתלב במנגנון של בית חכם התופס תאוצה בשנים האחרונות ועקב כך יודעים להתאים את עצמם למזג האוויר המשתנה.

עניין של מקצועיות

כאשר אתם בוחרים בסוכך מסוג מסילתי חשוב שתזמינו את העבודה מבעל מקצוע שיודע מה הוא עושה. לא כל בעל מקצוע שמתקין תריסים בהכרח מבין גם בהתקנה של סוכך מסילתי. על מנת שתוכלו ליהנות מפעילות חלקה לאורך שנים של סוכך מסילתי עמיד בדקו את המוניטין של בעל המקצוע מבעוד מועד ואל תסגרו עסקה עם מי שאינו נראה לכם כמקצועי מספיק. בהצלחה.